TAPETY

Muraspec jest międzynarodowym liderem w sektorze tapet komercyjnych. Szeroki asortyment okładzin ściennych daje ogromne możliwości w aranżacji wnętrz.

Tapety Muraspec to wykonane z najwyższej jakości materiałów( z których wszystkie są ognioodporne w standardzie Euroclass B) ekskluzywne okleiny ścienne, które dzięki posiadanym atestom mogą być stosowane w budynkach użyteczności publicznej jak hotele, szpitale czy szkoły. Tapety te są zmywalne, odporne na wilgoć, parę czy zaplamienie, a także nie stracą swojego wyglądu pod wpływem promieni słonecznych czy zmywania.

Proces zamówienia Tapet

001

Złożenie
zamówienia

 

Zamówienie możesz złożyć w sklepie internetowym lub mailowo na adres zamowienia@walldesignstudio.pl

002

Kalkulacja ilości tapety/
Potwierdzenie dostępności

 

Po otrzymaniu zamówienia, potwierdzimy dostępność materiału oraz wyliczymy ilość tapety potrzebną na Twoją ścianę. Otrzymasz maila z potwierdzeniem i informacją ile tapety potrzebujesz wraz z wyceną i danymi do przelewu.

003

Realizacja zamówienia
i wysyłka

 

Od momentu zaksięgowania wpłaty mamy standardowo 4 tygodnie na dostarczenie tapety przesyłką kurierską. Tapety Muraspec produkowane są na zamówienie i wysyłane z Wielkiej Brytanii, dlatego czas oczekiwania wynosi 4 tygodnie.

Nasze tapety

Shopping Cart
Przewiń do góry